رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

بهای جهانی طلا ثابت ماند/ افت نرخ ارز، قیمت سکه و طلا را کاهش داد

19 دی 1400
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو

بهای جهانی طلا ثابت ماند/ افت نرخ ارز، قیمت سکه و طلا را کاهش داد

 محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه به افت نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا با کاهش مواجه شد و قیمت‌های جدیدی را ثبت در بازار امروز ثبت کرد.

به گزارش  ایفا محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا بدون تغییر یک هزار و ۸۹۷ دلاردر هر اونس است. قیمت هر اونس نقره هم ۲۲ دلار و ۴۶ سنت است. در بازار داخلی هم با توجه به افت نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا با کاهش مواجه شد و قیمت‌های جدیدی را ثبت در بازار امروز ثبت کرد.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۲۰ تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۵۸۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۶۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۶۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۵۵۸ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه با افزایش به ۷۲۰ هزار تومان رسید.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز

The website encountered an unexpected error. Please try again later.