رفتن به محتوای اصلی
معاون بهداشت علوم پزشکی اهواز خبر داد
وضع نگران‌کننده مرگ و میر کرونا در خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان فوتی‌های کرونا در خوزستان ۱.۷ برابر بیشتر از متوسط مرگ و میر کشوری است که بسیار نگران‌کننده است.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

3 پروژه پتروپالایش در استان خوزستان راه‌اندازی می‌شود

16 مرداد 1400

3 پروژه پتروپالایش در استان خوزستان راه‌اندازی می‌شود

استاندار خوزستان در جلسه قرارگاه محرومیت‌زدایی استان گفت: با هدف توسعه جنوب‌شرقی استان ۳ پروژه پتروپالایش در آغاجاری، زیدون و ابوفارس بهبهان با ظرفیت اشتغال ۸۰۰ نفر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایفا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ قاسم سلیمانی دشتکی در نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی ویژه شهرستان‌های بهبهان و آغاجاری اظهار داشت: یکی از مهمترین مصوباتی که برای توسعه جنوب شرقی استان داشتیم، ساخت 3 پروژه پتروپالایش در آغاجاری، زیدون و ابوفارس بهبهان بود که مراحل استعلامات این پروژه‌ها سپری شده است.

 

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته روز سه‌شنبه هفته پیشِ‌رو کمیسیون ماده 21 این پروژه‌ها برگزار می‌شود و سپس روز دوشنبه بعد از آن کارگروه فنی و زیربنایی در خصوص این پروژه‌ها نظر خواهد داد و تا دو هفته آینده نیز همه مسائل این پروژه‌ها در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان نهایی خواهد شد.

استاندار خوزستان ابراز کرد: امیدواریم با طی شدن این مراحل در دو تا سه هفته آینده مراسم کلنگ‌زنی ساخت این سه پروژه پتروپالایش برگزار شود.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: اجرای این طرح تحول اساسی به‌خصوص از نظر اشتغال در شهرستان‌های بهبهان و آغاجاری ایجاد خواهد کرد به‌طوری که هر پتروپالایش حدود 800 نفر به‌صورت مستقیم و تعداد بسیار زیادی را به‌صورت غیرمستقیم مشغول به کار خواهد نمود و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا این پروژه‌ها سریع‌تر اجرایی شود.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز