رفتن به محتوای اصلی
معاون بهداشت علوم پزشکی اهواز خبر داد
وضع نگران‌کننده مرگ و میر کرونا در خوزستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان فوتی‌های کرونا در خوزستان ۱.۷ برابر بیشتر از متوسط مرگ و میر کشوری است که بسیار نگران‌کننده است.

شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

دمای بالاتر از ۴۹ درجه در خوزستان تداوم دارد

1 تیر 1400
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان:

دمای بالاتر از ۴۹ درجه در خوزستان تداوم دارد

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طبق پیش بینی ها، وقوع دمای بالاتر از ۴۹ درجه و افزایش رطوبت در خوزستان را خواهیم بود.

به گزارش ایفا، محمد سبزه زاری بیان کرد: طبق نقشه‌های پیش‌یابی تا روز چهارشنبه همچنان وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در برخی مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

 

وی اضافه کرد: همچنین تا روز پنجشنبه در ساعات بعد از ظهر در مناطق غرب، جنوب غرب و مرکز خوزستان وزش بادها متوسط همراه با تندبادهای لحظه‌ای خواهد بود.

 

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان با اشاره به اینکه برخاستن گرد و خاک موقت در این استان نیز دور از انتظار نیست، اظهار کرد: از امروز با توجه به جریانات جنوبی در مناطق جنوب شرقی شاهد افزایش رطوبت در خوزستان خواهیم بود.

سبزه زاری گفت: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۴۹.۲ و دزفول و گتوند با ۲۳.۳ سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط گزارش خوزستان شده‌اند؛ همچنین در همین مدت نیز حداکثر دمای اهواز به ۴۸.۵ و حداقل به ۳۰.۴ درجه سانتی‌گراد رسیده است.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز