رفتن به محتوای اصلی
فرمانده سپاه:
۱۵۰ تانکر ثابت آب در روستاهای خوزستان تعبیه شده است

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حدود ۱۵۰ تانکر ثابت آب در روستاهای خوزستان تعبیه شده است و همچنین حدود ۹۱ کیلومتر لوله در برخی از روستاهای غیزانیه، جفیر، دشت آزادگان، الهایی، لالی و... نصب شده است تا به کمک آن‌ها به این روستاها آبرسانی شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

پروژه های نظام سلامت در استان خوزستان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

3 خرداد 1400

پروژه های نظام سلامت در استان خوزستان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

وزیر بهداشت در سفر به خوزستان طرح های حوزه سلامت در مرکز و جنوب غرب خوزستان را افتتاح کرد.

به گزارش ایفا، سعید نمکی وزیر بهداشت امروز با حضور در خوزستان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، 14 طرح درمانی و بهداشتی با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال را در جنوب غرب خوزستان افتتاح کرد.

 

نمکی در این سفر همچنین، ساختمان ستاد مرکز بهداشت آبادان ، خانه بهداشت نهر ابتر آبادان ، خانه بهداشت روستای تنگه یک‌، پایگاه فوریت‌های پزشکی شلهه ،مرکز خدمات جامع سلامت امام خمینی(ره) آبادان و مرکز خدمات جامع سلامت روستای جدیده را افتتاح کرد.

وزیر بهداشت همچنین در این سفر خانه بهداشت روستای شنه 2 ،خانه بهداشت روستای معمره صنگور و پایگاه فوریت‌های پزشکی روستای منیخ را مورد بهره برداری قرار داد.

در ادامه این مراسم وزیر بهداشت، در بیست و ششمین پویش "ره سلامت" چهار پروژه حوزه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پروژه بیمارستان طریق القدس بستان دارای 64 تخت بستری شامل بخشهای اورژانس، رادیولوژی و زنان با هزینه عمرانی 140 میلیارد ریال را مورد بهره برداری قرار داد.

گفتنی است نمکی در این سفر کاری؛ بیمارستان امام رضا الوار گرمسیری به مساحت 12 هزار و 500 مترمربع با 32 تخت بستری که دارای بخش های اورژانس، رادیولوژی، زایشگاه، زنان، درمانگاه، مردان و اتاق عمل می باشد، با اعتبار 330 میلیارد ریال افتتاح کرد.

پروژه مگا آی سیو بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز (شهریور 99 تاخرداد 1400) به مساحت یک هزار و 371 مترمربع و 36 تخت بستری با اعتبار 450 میلیارد ریال با دستور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.

همچنین بازسازی و بهسازی آشپزخانه صنعتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با زیر بنای 750 مترمربع و اعتبار 9 میلیارد و 200 میلیون ریال انجام شد.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز