رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

تعیین عاملین منتخب فروش سیمان در اهواز برای ساماندهی بازار

16 اردیبهشت 1400
رئیس سازمان صمت خوزستان خبر داد

تعیین عاملین منتخب فروش سیمان در اهواز برای ساماندهی بازار

 به گزارش ایفا، رئیس سازمان صمت خوزستان گفت: در راستای تاکید بر اجرای دستور استاندار خوزستان مبنی بر ساماندهی بازار مصالح ساختمانی، در حدود ۲۰ نقطه از اهواز از میان عاملین معتمد و شناخته‌شده انتخاب کرده‌ایم که به صورت مستمر سیمان از فازهای تولیدی در اختیار آن‌ها قرار داده شود و از طریق این عاملین، هر پاکت سیمان با قیمت مصوب ۳۶ هزار تومان به مصرف‌کنندگان عرضه خواهد شد.

 

امیرحسین نظری در خصوص قیمت مصالح ساختمانی، اظهار کرد: متاسفانه در یک ماه گذشته نابسامانی‌هایی در بحث مصالح ساختمانی مخصوصا سیمان به وجود آمد. دلایل مختلفی در این خصوص وجود دارد که آن‌ها را رصد خواهیم کرد.

 

وی افزود: در راستای تاکید بر اجرای دستور استاندار خوزستان مبنی بر ساماندهی بازار مصالح ساختمانی، در حدود ۲۰ نقطه از اهواز از میان عاملین معتمد و شناخته‌شده انتخاب کرده‌ایم که به صورت مستمر سیمان از فازهای تولیدی در اختیار آن‌ها قرار داده شود و از طریق این عاملین، هر پاکت سیمان با قیمت مصوب ۳۶ هزار تومان به مصرف‌کنندگان عرضه خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: از مصرف‌کنندگان می‌خواهیم که از این نقاط تعیین‌شده که از طریق فضای مجازی و صدا سیما اطلاع‌رسانی می‌شود، خرید کنند و از خرید از دلال‌ها و واسطه‌هایی که به صورت سیار در سطح شهر پخش هستند، جدا خودداری کنند.

وی که دریک برنامه تلوزیونی صحبت می‌کرد، بیان کرد: این‌ موضوع را ساماندهی کرده‌ایم؛ نقاطی که تعیین کرده‌ایم با نصب بنر مشخص می‌شوند و با ارائه سیمان به قیمت مصرف‌کننده، انتظار می‌رود از هفته آتی شاهد متعادل شدن قیمت مصالح ساختمانی خصوصا سیمان باشیم.

انتهای پیام/د

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز