رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

۱۷ اردیبهشت، آخرین مهلت واکسیناسیون بالای ۸۰ ساله‌های خوزستانی

15 اردیبهشت 1400

۱۷ اردیبهشت، آخرین مهلت واکسیناسیون بالای ۸۰ ساله‌های خوزستانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه روز جمعه آخرین مهلت تزریق واکسن بالای ۸۰ ساله‌های خوزستانی است، گفت: برای دیگر گروه‌های سنی، از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراخوان تزریق واکسن صادر می‌شود.

به گزارش ایفا، فرهاد ابول‌نژادیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام این خبر اظهار کرد: سالمندان بالای ۸۰ سال خوزستانی که تاکنون برای تزریق واکسن کرونا به مراکز بهداشت مراجعه نکرده‌اند، هرچه سریعتر با در دست داشتن کارت ملی به نزدیکترین مرکز یا پایگاه سلامت محل زندگی خود مراجعه کنند.
وی افزود: این افراد تا روز جمعه ۱۷ اردیبهشت فرصت دارند که با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشتی، اقدام به تزریق واکسن کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: از فرزندان سالمندان بالای ۸۰ سال درخواست می‌شود افرادی که توانایی مراجعه ندارند را با خودرو به درب مراکز بهداشت برسانند تا کارشناسان بهداشت، واکسن را برای این عزیزان تزریق کنند.
وی افزود: با توجه به احتمال ایجاد تجمع در ساعات پایانی، از کلیه خانواده‌ها درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامت سالمندان، هرچه سریعتر به مراکز بهداشت مراجعه کنند.
ابول‌نژادیان گفت: برای دیگر گروه‌های سنی، از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراخوان تزریق واکسن صادر می‌شود.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز