رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

پیش‌بینی قیمت دلار در بازار امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

15 اردیبهشت 1400

پیش‌بینی قیمت دلار در بازار امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت دلار در عرض یک هفته بیش از ۱۵۰۰ تومان ارزان‌تر شده است.

به گزارش ایفا،به نقل از نبض بورس، بازار ارز در روزهای اخیر روند کاهشی را دنبال کرده است. به گونه‌ای که نرخ دلار آمریکا در عرض یک هفته بیش از ۱۵۰۰ تومان ارزان‌تر شده است.

در این میان برخی ها، کاهش بهای ارز از سوی بانک مرکزی را یک اقدام سیاسی با اهداف خاص برشمرده اند، اما روز سه شنبه همتی رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به این ادعاها گفت: «این روزها در برخی از اظهارات تلاش می‌شود اقدامات بانک مرکزی برای تعدیل نرخ ارز که در راستای تلاش برای تقویت ارزش پول ملی و پاسخ به مطالبه مهم مردم است را اقدامی سیاسی جلوه کنند. درحالی که احتمال رفع تحریم‌ها و آزادی منابع بانک مرکزی، انتظارات مثبتی در بازار ارز ایجاد کرده است و کاهش نرخ ارز در این بازار امری منطقی است.».

اما به هر حال آنچه در این روزها مشهود است، افزایش عرضه ارز در بازار و عقب نشینی سفته بازان از معاملات ارزی است. بسیاری از دلالان نظاره گر روند بازار شده است و برخی نیز در سمت عرضه قرار گرفته اند.

انتهای پیام/د

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز