رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

از ابتدا شیوع کرونا ۲۷ هزار نفر در جنوب غرب خوزستان به این ویروس مبتلا شدند

15 اردیبهشت 1400

از ابتدا شیوع کرونا ۲۷ هزار نفر در جنوب غرب خوزستان به این ویروس مبتلا شدند

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلا ۲۷ هزار و ۹۰۲ نفر به کرونا از ابتدای شیوع بیماری تا کنون در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

به گزارش ایفا،  شکرالله سلمان‌زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در تشریح آخرین وضعیت شاخص ابتلا به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته از ۳۶۴ نمونه گرفته شده ۱۵۷ مورد جدید مثبت به ثبت رسیده که از این تعداد، ۸۱ نفر مربوط به آبادان، ۵۱ نفر از خرمشهر و در شادگان ۲۵ مورد مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده است.

 وی با بیان اینکه از این ۱۵۷ مورد مثبت جدید ۱۳۸ نفر (آبادان ۶۶ نفر، خرمشهر ۴۹ نفر و شادگان ۲۳ نفر)  ۱۳۸ نفر ضمن پایش راهی منازل خود شدند تا در قرنطینه خانگی قرار بگیرند، افزود: طی روز گذشته نیز ۳۷ نفر بستری و ۳۳ نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند.

رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان آبادان، تصریح کرد: متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر هفت مورد فوت در منطقه جنوب غرب خوزستان به وقوع پیوسته است، در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۲۳۰ نفر است.

سلمان زاده اضافه کرد: تعداد کل موارد مثبت قطعی در شهرهای زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۲۷ هزار و ۹۰۲ مورد بوده که از این تعداد ۱۳ هزار ۰۴۵ نفر مربوط به آبادان، هشت هزار و ۴۳۸ نفر در خرمشهر و ۶ هزار ۴۱۹ نیز از شادگان گزارش شده است.

 آمار ۲۴ ساعت اخیر در حالی اعلام شده است که بر اساس رنگ‌بندی جدید شهرها، آبادان و خرمشهر از وضعیت قرمز خارج و در شرایط نارنجی قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/د

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز