رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

دستور استاندار خوزستان برای اختصاص بخشی از استخدام‌ها به فرزندان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان‌

12 اردیبهشت 1400

دستور استاندار خوزستان برای اختصاص بخشی از استخدام‌ها به فرزندان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان‌

استاندار خوزستان دستور داد بخشی از استخدام‌های پیمانکاری و قراردادی شرکت‌ها و دستگاه‌ها به فرزندان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان اختصاص یابد.

به گزارش ایفا، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای مشورتی شاهد و ایثارگر خوزستان اظهار داشت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران عبادت است و هر چه داریم مرهون ایستادگی ها و فداکاری های این قشر عزیز است.

 

وی با اشاره به نقش شهدا در اقتدار ایران اسلامی افزود: شهدا و ایثارگران موجب حفظ کشور از دست اندازی دشمنان و قدرتمند شدن ایران شدند.

سلیمانی ضمن تجلیل از نقش شهدا در عزت کشور بیان داشت: برای اولین بار در تاریخ ما در دوران دفاع مقدس ما با دست خالی اجازه ندادیم یک وجب از خاک ایران جدا شود.

استاندار خورستان در خصوص موضوع رسیدگی به مزار شهدا به ویژه در مناطق روستایی گفت: ساماندهی و بازسازی مزار شهدا ان‌شاالله پیگیری خواهد شد و در دستور کار قرار خواهد گرفت.

سلیمانی با اشاره به وظیفه مسئولان در سرکشی و بازدید از خانواده شهدا بیان کرد: برای بازدید از خانواده شهدا در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا و برای حفظ سلامتی خانواده شهدا و ایثارگران در حال حاضر محذوریت داریم.

استاندار خوزستان همچنین در جریان این نشست در خصوص مسائل حقوقی جامعه ایثارگران در تماس با رئیس دادگستری استان تشکیل نشستی از سوی دادگستری با شورای مشورتی ایثارگران را پیگیری کرد و این نشست مشترک قرار شد در آینده نزدیک برگزار شود.

نماینده عالی دولت در استان همچنین در تماس با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دستور داد مکانی برای موسسه فرهنگی آزادگان در نظر گرفته شود.

استاندار خوزستان در ادامه در تماس با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دستور داد بخشی از استخدام های پیمانکاری و قراردادی شرکت ها و دستگاه ها به فرزندان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان اختصاص یابد و نظارت لازم برای رعایت قانون سهمیه 25 درصد ایثارگران صورت گیرد.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز