رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

رفع موانع تولید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد/مسیر سرمایه‌گذاری در استان تسهیل شود

7 اردیبهشت 1400
استاندار خوزستان تاکید کرد:

رفع موانع تولید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد/مسیر سرمایه‌گذاری در استان تسهیل شود

استاندار خوزستان با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران و رفع موانع سرمایه‌گذاری در استان گفت: جلوی پای سرمایه‌گذارانی که از نظر مالی و تعهد اخلاقی مورد تایید هستند باید فرش قرمز پهن کنیم.

به گزارش ایفا، قاسم سلیمانی‌دشتکی روز سه‌شنبه در نشست بررسی مشکلات سرمایه‌گذاری در شهرستان ماهشهر، در محل استانداری بیان کرد:سرمایه‌گذاری در استان ، خود اشتغال زایی که یک مساله بسیار مهم و پر اهمیت است را  به دنبال دارد از این رو باید شرایط حضور سرمایه گذاران را فراهم آوریم.

 وی با تاکید بر توجه به مسایل قانونی برای جلب سرمایه‌گذاری گفت: دستگاه‌های نظارتی و اجرایی باید راه را برای سرمایه‌گذار باز کنند تا بتوانیم از این طریق اشتغالی زایی ایجاد کنیم.

استاندار خوزستان افزود: به همه معاونان و مدیران خود تاکید کرده‌ام برای برطرف کردن مشکلات سرمایه‌گذاران در خوزستان راهکار ارایه کنند و بروکراسی اداری را در این زمینه کنار بگذارند.

وی ادامه داد:با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و شعار سال، رفع موانع تولید باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد.

سلیمانی دشتکی گفت: برای برطرف کردن مشکلات و موانع سرمایه‌گذاران ابتدا باید از طریق قوانین اقدام کرد و اگر قوانین کار ساز نبود می‌توان از طریق ستاد تسهیل و ستاد اقتصاد مقاومتی که حکم حکومتی دارد در جهت رفع مشکلات سرمایه‌گذاران گام برداشت.

در این نشست پیشنهاد ۲ سرمایه گذار برای دریافت زمین در ماهشهر برای سرمایه گذاری بررسی شد.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز