رفتن به محتوای اصلی
رأ‌ی‌گیری روز ۲۸ خرداد از ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود

استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می‌شود.

یادداشت
آرشیو
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

فردا؛ آغاز گام دوم واکسیناسیون در اهواز/تا پایان شهریور ماه خوزستان به طور کامل واکسینه می‌شود

5 اردیبهشت 1400

فردا؛ آغاز گام دوم واکسیناسیون در اهواز/تا پایان شهریور ماه خوزستان به طور کامل واکسینه می‌شود

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: گام دوم واکسیناسیون از فردا با اولویت بیماران سرطانی و بالای ۸۰ سال آغاز می شود و مطابق برنامه ریزی شده تا پایان شهریور ماه همه مردم خوزستان واکسن دریافت می کنند.

امراله مردانی در گفت‌وگو با ایفا، اظهار داشت: برای مقابله با کرونا نیاز به همکاری مردم داریم و امروز کادر درمان به شدت تحت فشار است.

وی افزود: در اسفند ماه گذشته و اوج پیک کرونا؛ میزان مراجعات کرونایی به مرکز شرق اهواز تا یک هزار و 200 مورد رسید که این حجم مراجعه با رعایت محدودیت به نصف کاهش یافت.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: برای کنترل کرونا مردم و رسانه نقش اساسی دارد و بویژه اینکه نزدیک به 60 درصد موارد انتقال کرونا ناشی از دورهمی خانوادگی است و در 40 درصد مابقی نیز ارتباطات خانوادگی موثر است.

وی بیان داشت: طرح شهید سلیمانی با بیماریابی گسترده نقش مهمی در کنترل کرونا دارد و به ازائ هر بیمار مثبت کرونایی ما؛ 10 رهگیری انجام دادیم.

مردانی با بیان اینکه گام دوم واکسیناسیون از روز دوشنبه 6 اردیبهشت برای افراد بالای 80 سال و بیماران سرطانی در خوزستان آغاز می‌شود افزود: اگر روند واکسیناسیون به همین شکل پیش برود در 6 ماه نخست امسال بیشتر مردم خوزستان واکسینه می‌شوند.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز