رفتن به محتوای اصلی
یادداشت
آرشیو
9 فروردین 1400
پول کثیف
3 فروردین 1400
رحم نکنید!
2 اسفند 1399
افول قدرت آمریکا
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

شوک در آبادان؛ پورموسوی استعفا داد

17 فروردین 1400

شوک در آبادان؛ پورموسوی استعفا داد

سرمربی صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی و بی‌اعتنایی مسوولان استانی به شرایط این تیم تصمیم به استعفا گرفت.

به گزارش ایفا، سرمربی صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی و بی‌اعتنایی مسوولان استانی به شرایط این تیم تصمیم به استعفا گرفت.

سیروس پورموسوی، سرمربی صنعت نفت آبادان که در ابتدای فصل به این تیم پیوسته بود و توانست علیرغم مشکلات مالی و محرومیت پنجره نقل و انتقالات نتایج خوبی را کسب کند، در ادامه اکنون با توجه به تداوم مشکلات مالی طلایی‌پوشان و بی‌توجهی مسئولان استانی ترجیح داد از سرمربیگری این تیم کنار برود.

سرمربی صنعت نفت آبادان که در چند مقطع در نیم فصل اول توانسته بود به صدر جدول لیگ بیستم نیز دست یابد، امیدوار بود در نیم فصل و با توجه به وعده‌های داده شده، مشکلات تیمش با مساعدت مسوولان حل شود. با این حال عدم اختصاص بودجه لازم برای جذب نفرات مدنظر و مشکلات مالی بازیکنان این تیم که قصد داشتند در چند مرحله با اعتصاب در تمرینات شرکت نکنند باعث شد او اکنون تصمیم به پایان همکاری با این باشگاه بگیرد.

مشکلات مالی در صنعت نفت آبادان باعث شده بود که در نقل و انتقالات زمستانی مدیران باشگاه تصمیم به فروش چند ستاره این تیم، از جمله طالب ریکانی بگیرند که با واکنش تند هواداران نیز همراه شده بود.

باید دید مدیران صنعت نفت آبادان بعد از این تصمیم شوک آور سیروس پورموسوی چه تصمیمی خواهند گرفت.

سرمربی نفت آبادان با انتشار پستی به موضوع خداحافظی ‌اش از این تیم پرداخت و ابراز امیدواری کرد با استعفایش از این تیم مدیران استانی توجه بیشتری به آن داشته باشند و مانع از این شوند که طلایی‌پوشان در مسیر سقوط به رتبه‌های پایین‌تر قرار گیرند.

سید اکبر پورموسوی با قرار دادن متنی احساسی و همراه با گله مندی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با نفت آبادان خداحافظی کرد. پورموسوی نوشته است:

"خداحافظ آبادان

خداحافظ شهر خاطره ها

خداحافظ شهر ایثار و مقاومت

با سلام و احترام

می روم اما تیم صنعت نفت، مردم دوست داشتنی آبادان و خاطرات خوب و دوستانی را که در این شهر پیدا کردم، هرگز فراموش نخواهم کرد. می روم به این دلیل که با دست خالی و تنها در جنگی نابرابر حضور داریم. می روم چون همدلی و یکرنگی در این شهر خیلی زود رنگ باخت. می روم تا بازیکنان باغیرتم با آرامش به کارشان ادامه دهند تا دوباره شایستگی هایشان را ثابت کنند. می روم تا یک بار دیگر شاهد سوختن نیروهای بومی باشیم. می روم چون مرغ همسایه در این استان غاز است. می روم چون زحمات همکاران و بازیکنانم و تلاش صادقانه آن ها با تمام مشکلات ریز و درشت و کمبودها خیلی زود فراموش شد. می روم اما بدانید شانه خالی نکردم. می روم اما بدانید که رفیق نیمه راه نبودم. می روم فقط برای حفظ ارزش ها."

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز