رفتن به محتوای اصلی
یادداشت
آرشیو
9 فروردین 1400
پول کثیف
3 فروردین 1400
رحم نکنید!
2 اسفند 1399
افول قدرت آمریکا
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

اظهارنظر درمورد داوطلبان بر اساس مستندات قانونی باشد/فرمانداران ذره ای از قوانین کوتاه نیایند

9 فروردین 1400
استاندار خوزستان:

اظهارنظر درمورد داوطلبان بر اساس مستندات قانونی باشد/فرمانداران ذره ای از قوانین کوتاه نیایند

استاندار خوزستان گفت: اظهار نظر در مورد داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باید بر مبنای مستندات قانونی باشد.

به گزارش ایفا، بر انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری در میان گذاشتیم.

وی گفت: به فرمانداران  تاکید شد که با استفاده از کتاب قانون انتخابات، مر قانون را استفاده کنند و ذره ای از قوانین کوتاه نیایند.

وی گفت :  در این راستا برای تایید صلاحیت افراد داوطلب استعلام از مراجع چهار گانه به عمل می آید و این مراجع باید با دلیل و مستندات قانونی اظهار نظر کنند و اینکه فقط بنویسند صلاحیت فلان فرد تایید نمی شود برای ما قابل قبول نیست.

استاندار خوزستان افزود: تلاش ما به عنوان متولیان برگزاری انتخابات صیانت از آرا مردم است و باید با عملکردمان شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای باشیم.

وی اظهار داشت: ما دنبال انتخابات با مشارکت حداکثری  هستیم و اعتقاد داریم  انتخابات باید با حضور همه جانبه مردم

صورت گیرد.

 وی گفت: در این نشست به فرمانداران تاکید شد که دستگاههای اداری و کارکنان آنان حق ندارند به هیچ عنوان با امکانات اداری، له یا علیه کسی  تبلیغات داشته باشند زیرا این  جرم محسوب میشود.

وی افزود : تبلیغات برای داوطلبان کار نهادهای اجتماعی و احزاب است و فرمانداران و متولیان انتخابات باید بدون دخالت و  نیز رعایت بی طرفی انتخابات را برگزار کرده تا شاهد حضور حداکثری مردم باشیم.

وی به مردم تاکید کرد که این نظام و انقلاب متعلق به مردم  است زیرا  انقلاب حاصل خون هزاران  شهید و فداکاری هزاران جانباز است.

سلیمانی تصریح کرد: این انقلاب با خون شهدا مستحکم شده به همین دلیل نباید اجازه داد دشمنان به آن چنگ اندازی کنند.

استاندار خوزستان گفت: دشمنان نظام به این نظام و انقلاب چشم طمع دارند و مردم باید با حضور گسترده در انتخابات امید آنان را به یاس مبدل کنند.

وی از مردم خواست به رغم مشکلات اقتصادی ناشی از تحریمهای ظالمانه دشمن در سالهای اخیر ولی اتحاد و انسجام خود را حفظ کنند و با حضور در انتخابات پیش رو مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام بزنند.

 وی گفت : یقینا مردم انقلابی ایران اسلامی در انتخابات ۲۸  خرداد با تدابیری که اتخاذ شده در پای صندوقهای رای حضوری گسترده خواهند داشت.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان در ۲۸ خرداد امسال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز