رفتن به محتوای اصلی
یادداشت
آرشیو
9 فروردین 1400
پول کثیف
3 فروردین 1400
رحم نکنید!
2 اسفند 1399
افول قدرت آمریکا
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

شناسایی ۱۶۷ بیمار جدید کرونایی در جنوب غرب خوزستان

28 اسفند 1399

شناسایی ۱۶۷ بیمار جدید کرونایی در جنوب غرب خوزستان

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کووید۱۹ در منطقه جنوب غرب خوزستان گفت: تست کرونای ۱۶۷ نفر در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان در ۲۴ ساعت گذشته مثبت شد.

به گزارش ایفا، شکرالله سلمان زاده، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته از تعداد ۲۴۵ آزمایش پی سی آر در جنوب غرب خوزستان ۱۶۷ مورد مثبت تشخیص داده شد.

 

وی با بیان اینکه ۲۵۱ بیمار کووید ۱۹ در پنج بیمارستان آبادان، خرمشهر و شادگان بستری هستند افزود: بر اساس معیارهای آزمایشگاهی ابتلای  ۶۵ نفر در آبادان، ۶۴ نفر در خرمشهر و  ۳۸ نفر در شادگان به بیماری کووید۱۹ در شبانه روز گذشته تایید شد.


سلمان‌زاده گفت: از تعداد بیماران جدید شناسایی شده ۱۵۱ بیمار به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند، ضمن اینکه در۲۴ ساعت گذشته کرونا جان۶ بیمار را در آبادان، یک بیمار شادگان و چهار بیمار را در خرمشهر گرفت.


رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در این مدت ۵۷ بیمار به دلیل مشکل حاد تنفسی دربیمارستان‌های شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان بستری شدند و ۴۹ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.


آبادان و ۶ شهرستان دیگر استان خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند. شهرستان های خرمشهر و شادگان نیز اخیرا از وضعیت قرمز خارج و در وضعیت نارنجی کرونا بسر می برند.


دانشکده علوم پزشکی آبادان به ساکنان شهرستان های خرمشهر، شادگان و آبادان در منطقه جنوب غرب خوزستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کند.

انتهای پیام/ب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز