رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

کاشت یکصد هزار گل تابستانه در شهر آبادان

30 خرداد 1402
شهردار آبادان، خبر داد؛

کاشت یکصد هزار گل تابستانه در شهر آبادان

شهردار آبادان از تهیه و کاشت یکصد هزار گل تابستانه در بلوارها، میادین و معابر سطح شهر آبادان خبر داد.

به گزارش ایفانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان؛ یاسین کاوه‌پور با اعلام این خبر و با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آبادان، اظهار کرد: ارتباط با طبیعت و لذت بردن از مناظر زیبای آن راهی ساده اما مهم به منظور کسب آرامش روح و روان انسان‌ها است.

شهردار آبادان با بیان اینکه کاشت گل و گیاه می تواند بیشتر از هر عاملی، شادی و طراوت را به انسان هدیه دهد، افزود: در راستای بهبود منظر شهری و با هدف ایجاد محیطی مناسب و زیبای شهری و همچنین ایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان و با آرزوی داشتن تابستانی سبز، مجموعه پر تلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آبادان اقدام به کاشت گل های تابستانه در بلوارها، میادین و معابر سطح این شهر نموده است.

وی ادامه داد: این عملیات در بلوارها، میادین و معابر اصلی همچون بلوار کوی قدس، میدان شهدای عشایر، میدان انقلاب، میدان ایستگاه ۷، میدان فرهنگ، میدان امام و‌ دیگر نقاط سطح شهر در حال انجام است.

کاوه‌پور از خرید هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال گل تابستانه برای کاشت در سطح شهر آبادان خبر داد و خاطر نشان کرد: تاکنون یکصد هزار گل تابستانه از نوع پریوش که با آب و هوای این منطقه سازگار است خریداری شده و پرسنل خدوم شهرداری در حال انجام کاشت در معابر، بلوارها و میادین سطح شهر هستند.

وی با بیان اینکه شهرداری آبادان به عنوان نهادی خدمتگذار تمام تلاش خود در جهت ایجاد محیطی زیبا در شهر خواهد داشت، تاکید کرد: امید است شهروندان نیز با حمایت و همکاری همه جانبه، شهرداری این شهر را در ایجاد محیطی سالم و پر نشاط یاری نمایند.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز