رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

گزارش زنده:کرواسی 0-مراکش0

26 آذر 1401
تکرار تاریخ در استادیوم خلیفه

گزارش زنده:کرواسی 0-مراکش0

دو تیم مراکش و کرواسی در شرایطی دیدار رده‌ بندی جام جهانی را برگزار می‌کنند که شاید کسی در ابتدای مسابقات چنین تصوری را نداشت. 

مراکش و کرواسی در حالی با کنار زدن رقبا و البته ناکامی در دیدار نیمه نهایی برابر فرانسه و آرژانتین به این بازی‌ رسیده‌اند که در گروه هفتم ششم مسابقات در کنار بلژیک و کانادا قرار داشتند. اولین مسابقه این گروه میان همین دو تیم برگزار شد ودر شرایطی که مراکش با انجام یک بازی دفاعی به دنبال کسب یک امتیاز مسابقه بود درنهایت به هدف خود رسید و دیدار خود را مقابل نایب قهرمان جام جهانی 2018 با تساوی بدون گل و کسب یک امتیاز تمام کرد. در ادامه این دو تیم توانستند با کنار زدن بلژیک به مرحله بعدی بروند و حالا هم در نیمه نهایی اولین بازی تکراری جام را برگزار می‌کنند.
مراکش برای اولین مرتبه توانسته با تاریخ سازی به عنوان اولین تیم آفریقایی به جمع چهار تیم برتر جهان برسد و از سوی دیگر کرواسی که در سال 1988 در موقعیت مشابه با مراکش قرار داشت دو بار دیگر حضور در جمع چهار تیم برتر جام را تجربه کرده و البته در جام جهانی فرانسه نیز با شکست 2 بر 1 هلند به مقام سوم دست پیدا کرده است.
این دیداری برابر تاریخ سازی مراکشی ها است که بی شک انگیزه های بسیاری دارند و البته در سوی دیگر آن هم کرواسی قرار دارد که با دالیچ از تجربه کافی برای کنترل مراکشی‌ها برخوردار است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز