رفتن به محتوای اصلی
شنیده ها
آرشیو
آخرین اخبار

بهره برداری از بخش نخست پروژه ساحل سازی اروندرود

28 فروردین 1402

بهره برداری از بخش نخست پروژه ساحل سازی اروندرود

شهردار آبادان در آیین بهره برداری از فاز نخست ساحل سازی اروندرود گفت: این پروژه در حاشیه اروندرود که سال ها یکی از مطالبه های جدی مردم بود، در راستای رفاه حال شهروندان عزیز آبادانی با کارجهادی در مدت چهارماه تکمیل و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایفانیوز، یاسین کاوه پور در آیین بهره برداری از بخش نخست پروژه ساحل سازی اروند که با حضور امام جمعه، فرماندار و مسوولان شهری و منطقه ایی برگزار شد، اظهار کرد: فاز نخست پروژه ساحل سازی به طول ۲۲۰ متر است که برای اجرای آن اعتبار اولیه ۱۷۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده بود و با احتساب تعدیل حدود ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی گفت: شمع کوبی و ایجاد دیوار ساحلی، زیرسازی، پیاده رو سازی، جدول گذاری، خاکریزی نباتی، ایجاد زهکش، ایجاد فضای سبز و نهال کاری، نورپردازی، مبلمان شهری، پیست دوچرخه سواری و پارکینگ خودرو از جمله کارهای اجرا شده در این پروژه است.

شهردار آبادان از دسترسی آسان مردم به اروندرود به عنوان یکی از اهداف اصلی و مهم اجرای این پروژه نام برد و افزود: این پروژه سال ها بنا به دلایلی متوقف شده بود که احداث آن با همت پرسنل شهرداری از چهار پیش آغاز شد.

 

کاوه پور با اشاره به اینکه این پروژه با حمایت امام جمعه، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار جهادی شهرستان و اعضای شورای شهر به سر انجام رسید، بیان کرد: فاز دوم این پروژه تا طول ۵۰۰ متر توسط پیمانکار در حال اجرا انجام است و مرحله بعد از پاسگاه مرزبانی تا سه راه تانک فارم با مشارکت پالایشگاه به طول ۸۰۰ متر در حال اجراست که پیش بینی می شود طی یک سال آینده آماده بهره برداری شود.

شهردار آبادان ابراز امیدواری کرد تا در ادامه کار ساحل سازی اروندرود به منظور خدمات رسانی به شهروندان و استفاده آنان از این فضای ساحلی، تمامی مسوولان به شکل جدی این پروژه را دنبال نموده و به سرانجام برسانند.

کاوه پور در پایان اضافه کرد: این پروژه عیدی به شهروندان خوب و نجیب آبادان است و با برنامه ریزی های انجام شده ان شاءالله با انسجام و تعامل های بین دستگاه ها و سازمان های شهری در سال جدید پروژه های عمرانی و خدماتی قابل توجهی در شهر اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به ایفانیوز